Zaproszenie na Festiwal Życia dla młodzieży polonijnej z USA

Szanowni Państwo,

pragnę serdecznie zaprosić polską młodzież ze Stanów Zjednoczonych do udziału w Festiwalu Życia, który odbędzie się od 3 do 9 lipca w Kokotku na Śląsku.

Festiwal Życia to największy plenerowy festiwal chrześcijański dla młodzieży w Polsce. Co roku biorą w nim udział tysiące młodych osób z Polski i zagranicy. Już rok temu gościliśmy uczestników z Europy, Azji i obu Ameryk!

Młodzi Polacy z zagranicy w rozmowach podkreślają, że widok takiej liczby ich rówieśników, którzy bawią się i modlą – oraz poczucie wspólnoty – jest dla nich niesamowitym przeżyciem, jakiego nie mają okazji doświadczyć w krajach, gdzie mieszkają.

Warto przyjechać na Festiwal Życia nawet z drugiego końca świata! To również dobra okazja do odwiedzenia rodziny i przyjaciół w Polsce.

W załącznikach przesyłam informację o tegorocznej edycji Festiwalu Życia wraz z plakatem i kilkoma zdjęciami. Gorąco zachęcam do rozpowszechnienia tych materiałów w środowiskach polonijnych, szczególnie wśród młodzieży polskiego pochodzenia oraz osób, które mogłyby zorganizować grupę i podróż do Polski. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Więcej materiałów i multimediów można pobrać tutaj: https://festiwalzycia.pl/wp-content/uploads/2023/03/Festiwal-Zycia-2023-PRESS-PACK.zip

Tak było rok temu: 

Serdecznie pozdrawiam z Kokotka!

Szymon Zmarlicki
rzecznik medialny NINIWY
redaktor prowadzący portalu niniwa.pl

Oblackie Centrum Młodzieży | Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA | NINIWA Spółka z o.o.
tel. +48 577 16 00 66