Szkoła Liderów Polonijnych – kampania fundraisingowa

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w naszej kampanii crowdfundingowej na rzecz Szkoły Liderów Polonijnych Ameryki Północnej – razem osiągniemy więcej!

Za pośrednictwem portalu indiegogo.com pragniemy zebrać 4 tysiące dolarów, potrzebnych żeby zrealizować tegoroczną Szkołę Liderów Polonijnych Ameryki Północnej. Szczegółowe informacje znajdziecie pod adresem: http://www.igg.me/at/slp2015

Wierzymy w Państwa wkład i zaangażowanie w rozwój Szkoły Liderów Polonijnych – każda kwota, którą uzyskamy w naszej kampanii to inwestycja we wspólną dla nas ideę, czyli silną, nowoczesną Polonię, kierowaną przez ambitnych i otwartych liderów.

Rok 2015 to już VII odsłona Szkoły Liderów Polonijnych, wyjątkowego programu Szkoły Liderów skierowanego do osób, które aktywnie reprezentują środowiska polonijne na całym świecie – Ambasadorów naszej Ojczyzny, którzy potrafią porwać innych do działania. W ciągu 7 lat pomogliśmy rozwinąć skrzydła ponad 400 utalentowanym aktywistom z 36 państw świata.

SLP to o wiele więcej niż szkolenia – to szansa dla uczestników, by lepiej poznać Polskę, a także nawiązać znajomości na lata, wzmocnić swoje organizacje i zdobyć bezcenną wiedzę.

Na przełomie sierpnia i września tego roku odbędzie się Szkoła Liderów Polonijnych Ameryki Północnej. Spośród kilkudziesięciu osób zgłoszonych wybraliśmy 20 liderów organizacji polonijnych z Kanady i Stanów Zjednoczonych. Chcemy dać im szansę w pełni rozwinąć ich umiejętności, którymi wykazują się na co dzień pracując na rzecz środowiska polonijnego.

Chcemy wzmacniać Polonię w stawianiu czoła wyzwaniom współczesnego świata, mając na uwadze tradycje i historyczne wartości.

Szkoła Liderów Polonijnych również stoi przed takim wyzwaniem. Naszym celem jest zebranie 4 tysięcy dolarów – kwoty, która pomogłaby nam uczynić Szkołę Liderów Polonijnych jeszcze lepszą, niż dotychczas!

Doświadczenie wyniesione ze Szkoły Liderów procentuje, co widać w odnoszonych przez naszych Absolwentów, Liderów, sukcesach i w tym, jak szerokie kręgi zatacza ich dalsza działalność polonijna. Mamy powody do dumy!

Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, które znajduje się pod adresem: https://www.facebook.com/events/1652361191669087/ oraz przekazania informacji o zbiórce osobom, które chciałyby włączyć się w nasze działania.

Z góry dziękujemy za każdą wpłatę – Państwa zaufanie to najlepszy dowód na ogromną siłę Szkoły Liderów Polonijnych!

Z poważaniem,

Zuzanna Błahuszewska

Asystentka Programów Międzynarodowych/International Program Assistant

Fundacja Szkoła Liderów/School for Leaders Foundation

ul. Wiejska 12a

00-490 Warszawa

tel:(+48) 022 556 82 62

e-mail: zuzanna.blahuszewska@szkola-liderow.pl