Help Laura!

Laura_0849_m

 

 

 

„Świat ludzkiego cierpienia przyzywa niejako bez ustanku inny świat: świat ludzkiej miłości…”

Jan Pawel II

 

 

 

Tymi słowami zwracamy sie o pomoc dla 7 letniej Laury N. , która wraz z rodzicami przyleciała do Houston, aby rozpocząć leczenie w klinice dr. Burzyńskiego. Miesiąc temu u dziewczynki rozpoznano nowotwór mózgu pod nazwą DIPG. Ze względu na rodzaj i umiejscowienie guza, jego operacyjne usunięcie jest niemożliwe. Jedynie tzw. terapia celowana może dać jej szanse na życie. Niestety tego rodzaju leczenie jest bardzo kosztowne (ok. $25,000 za pierwszy miesiąc) przekraczające możliwości finansowe rodziców Laury.

W związku z tym prosimy o wsparcie i pomoc w zebraniu potrzebnej kwoty. Laura i jej rodzice szukają również zakwaterowania w Houston oraz samochodu na dojazdy do kliniki. Każda inicjatywa i zaangażowanie w sprawie Laury są na wagę złota. Nowotwór odebrał Laurce szanse na beztroskie dzieciństwo, ale nie pozwólmy aby odebrał jej szanse na życie.

Pamiętajmy, że tyle jesteśmy warci, ile możemy zrobić dla innych. Nie pozostawiajmy Laury bez pomocy, okażmy jej swoją miłość, ciepło i sympatię. Niech poczuje się jak w rodzinnym domu, z którego musiała wyjechać na czas leczenia. Pamiętajmy, że choroba to sprawdzian z naszej miłości i człowieczeństwa.
Kontakt: Hanna Tomaszkiewicz, haneczkat@hotmail.com, tel. 281-725-7337